Waze Artık Hayalet Avcıları Navigasyon Deneyimi Sunuyor

Google’ın sahip olduğu navigasyon uygulaması Waze uygulamasına bir Hayalet Avcıları (Ghostbusters) deneyimi eklenmiş durumda. Şirket duyurusunda tam da yakında vizyona girecek olan Ghostbusters: Frozen Empire filmi öncesinde, özelliğin İngilizce sesli navigasyonla dünya çapında kullanılabileceğini söyledi. Deneyim, orijinal Hayalet Avcıları ekibinden Dan Aykroyd tarafından seslendirilen Ray Stantz’ı içeriyor.

Waze’in Hayalet Avcıları deneyiminde paranormal uzman Ray günlük yolculuklarınız sırasında talimatlar vermesi yer alıyor. Stantz’ın tarzına uygun olarak, uygulama size “Bu yolculukta size yol tarifini sözlü olarak vereceğim. Lütfen durugörü ya da telepatik iletişimleri dikkate almayın. Onlar ben değilim. Bu yaramaz bir ruh.” gibi güncellemelerde bulunacak.

Şirket, Ghostbusters deneyimini uygulamanın sol menüsünden etkinleştirebileceğinizi ancak cihazınızda Waze’in en son sürümünün yüklü olması gerektiğini belirtiyor. Waze daha önce tatil sezonuna odaklanan ve tenis efsanesi Roger Federer’in yer aldığı çeşitli navigasyon deneyimlerini de eklemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x