1 yıldır boşanmaya çalışıyordu: Cani kocanın kan donduran planı

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, Kerim Coşkun, uzaklaştırma kararı sona erdikten sonra boşanma sürecinde olduğu eşi Yonca Kazan Coşkun’u korkunç bir tuzağa düşürdü. Kerim Coşkun, oğullarının telefonundan “Anne çok hastayım, okulun bahçesinde seni bekliyorum” mesajı göndererek Yonca Kazan Coşkun’u evden çıkarmaya ikna etti.

Yonca Kazan Coşkun, oğlunun hasta olduğunu düşünerek evden çıktı. Ancak kapıyı açar açmaz, dışarıda bekleyen Kerim Coşkun tarafından evine zorla sokuldu. Kerim Coşkun daha sonra eşini bıçak zoru altında tecavüz edip, ardından sırtından defalarca bıçaklayarak öldürdü. Yonca Kazan Coşkun’un cesedi, olay yerinde bulundu ve katil eş olay yerinde polis tarafından gözaltına alındı.

Olayın ardından Yonca Kazan Coşkun, yakınlarının katıldığı bir cenaze töreni ile toprağa verildi. Mağdurun kardeşi Özge Kazan, katilin planlı bir şekilde hareket ettiğini ve ablasının uzun süredir boşanma mücadelesi verdiğini belirtti. Özge Kazan, adaletin yerini bulması için katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x